Konferenca Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov

Filozofska fakulteta bo med 1. in 3. februarjem 2023 gostila mednarodno konferenco Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov / Decentering sustainability: Towards local solutions for global environmental problems, ki bo potekala pod okriljem raziskovalne mreže OnSustainability. Najava tematskega osredotočenja in seznam povabljenih govorcev sta dostopni na spletni strani konference.

Vabljeni k udeležbi!

27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)
20. 03. 2024

Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.