Posvet: Vizualno pripovedovanje. Od slikanice do stripa

V petek, 9. septembra 2022, je Bralno društvo Slovenije z zelo dobro obiskanim posvetom z naslovom Vizualno pripovedovanje. Od slikanice do stripa obeležilo mednarodni dan pismenosti in pričetek Nacionalnega meseca skupnega branja. Razstave plakatov v avli Filozofske fakultete ni več, lahko pa jih vidite vsepovsod po Ljubljani. Skupaj s predavateljicami in predavatelji, likovnimi teoretičarkami in teoretiki ter priznanimi praktičarkami in praktiki vas vabijo: Berite - in ko izbirate čtivo, ne pozabite na strip!

Predstavitev projekta Evropska noč raziskovalcev 2024/2025 – Humanistika, to si ti!

Vsi govorci na novinarski konferenci (foto: Katja Kodba, STA)

Prof. dr. Marta Verginella na XX. mednarodnem festivalu zgodovine v Gorici

XX. mednarodni festival zgodovine je potekal v Gorici (foto: https://www.estoria.it/)

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani