Napovedujemo: Premiero dokumentarnega filma o prvih sto letih Oddelka za zgodovino Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

Znak 100 let

Napovedujemo:

Premiero dokumentarnega filma o prvih sto letih Oddelka za zgodovino Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

SMISEL JE RAZUMEVANJE ZGODOVINE

(Ž. Zwitter, B. Balkovec, B. J. Flajšman)

ponedeljek, 24. maja 2021 ob 20h, YouTube kanal Oddelek za zgodovino FF UL.

Premieri bo sledil pogovor z ustvarjalci filma (voditeljica dr. Polona Balantič, v živo, YouTube kanal Oddelek za zgodovino FF U).

O filmu: dokumentarni film Smisel je razumevanje zgodovine je nastal leta 2020 v lastni produkciji Oddelka za zgodovino FF UL. Scenarist in režiser je doc. dr. Žiga Zwitter,  sodelavca sta izr. prof. dr. Bojan Balkovec (sorežiser in montaža) in dr. Božidar J. Flajšman (snemanje, montaža). Premiera filma je bila načrtovana v maju 2020, zaradi pandemije covida smo jo prestavili za eno leto in jo preselili na splet.

Povabilo predstojnika: https://youtu.be/c83ntvFQTxc

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)