Pedagoška enota za šport

Nujno obvestilo – Športna vadba v času Covid19

Vse prijavljene na športno vadbo Pedagoške enote za šport FF (predmet Šport in humanistika ter rekreativna vadba) obveščamo, da redno vadbo po urniku prilagajamo. Namesto vadbe po urniku bo moč zbirati prisotnost tudi od doma ali z aktivnostmi v naravi.

Vsi​, ki ste prijavljeni na posamezni program​, preverite v E-učilnici, kako je možno zbirati prisotnost pri izvajalcu programa, kamor ste se prijavili. Do nadaljn​jega so odpovedane tudi govorilne ure – za potrebne informacije pišite na mail predavatelja, h kateremu ste se prijavili!

Pedagoška enota za šport FF

Socializem na klopi: Antifašizem.

Spletni konferenci Univerze v Pittsburghu

Anketa: analiza stanja in identifikacija potreb v kulturi in umetnosti pri mladih

Oddelek za sociologijo

Mednarodni dnevi boja proti nasilju nad ženskami - kratki filmi