Pedagoško-andragoški dnevi 2023: Vzgoja in izobraževanje za vključujočo skupnost

Na Oddelku za pedagogiko in andragogiko Filozofske fakultete v mesecu januarju že tradicionalno pripravljajo Pedagoško-andragoške dneve (PAD). Potekali bodo v četrtek, 26. januarja 2023, s pričetkom ob 9.00 uri.

Posvetili se bodo vprašanjem vzgoje in izobraževanja za vključujočo skupnost, ki postajajo v hitro spreminjajoči se družbi eden od pomembnejših izzivov. V okviru PAD 2023 se bodo zvrstila tri plenarna predavanja, ki bodo vsaka na svojstven način predstavila tematiko vzgoje in izobraževanja za vključujočo skupnost. Dogodek bodo zaokrožili s tremi delavnicami in okroglo mizo, v okviru katere bodo poskušali oblikovati skupne predloge za še bolj kakovostno in hitrejše uresničevanje vzgoje in izobraževanja za vključujočo skupnost pri nas. Na dogodek se do 18. januarja lahko prijavite na povezavi. Vljudno vabljeni.

Začetek obveznosti v letnem semestru 2022/23 (BlažR)

Sprememba GU Danica Čerče

Sprememba GU Anja Mrak

Oddelek za sociologijo