Ponudba za delo učitelja na OŠ Zalog

Delovno mesto: UČITELJ SLOVENŠČINE (za okoli 50 % delovni čas)

Opis dela: Na OŠ Zalog v prijetnem in precej odštekanem kolektivu iščemo učitelja slovenščine, ki bi z delom pričel čimprej. Do konca šolskega leta bi poučeval polovično, v 6. in 7. razredu. V naslednjem šolskem letu pa bi, če bi šlo za obojestranski interes, prevzel polno delovno obveznost z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Najbolj bomo veseli učitelja, ki je kreativen, iznajdljiv in skrben do otrok. Preferiramo izobrazbo s področja slovenistike v kombinaciji s primerjalno književnostjo ali pa južnoslovanskimi študiji, saj je šola etnično precej raznolika. Imamo pa izjemno prijazne in prijetne učence, večjih disciplinskih težav na šoli ni, so pa posamezne učne. Na šoli vlada prijetno in ustvarjalno vzdušje.

Opomba: Zamenjali bi avtorja tega besedila, ki bi vas do konca leta lahko spremljal, z vami podelil kakšno pripravo, izvedel primopredajo učencev itd. Skratka, pomagal bi vam po svojih najboljših močeh, saj bi do konca šolskega leta še vedno na šoli poučeval 9. razrede. Odhajam pa zato, ker sem službo dobil na tisti šoli, kamor sem od nekdaj kotiral, čeprav bo Zalog za večno ostal moj čudoviti spomin.

Za več informacij me v primeru interesa kontaktirajte.

Andraž Stevanovski, mag. mag. prof.

(učitelj v odhajanju)

Kontakt: andraz.stevanovski@oszalog.si

Za lažje odločanje prilagam še urnik:

URA

1.

2.

MALICA

9.55–10.10 + 5 min (odmor)

3.

4.

5.

6.

Mateja Robida

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 30.4.

Sprememba GU Alenka Cedilnik

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za muzikologijo, 30.4.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Sprememba GU Robert Grošelj