Poziv prostovoljcem za spremljanje lokalih volitev 2022

Društvo Transparency International Slovenia (TI Slovenia), ki deluje na področju preprečevanja korupcije in vzpostavljanja transparentnosti ter integritete v družbi in je del največje mednarodne organizacije za boj proti korupciji Transparency International, išče prostovoljce za spremljanje poteka predvolilnih aktivnosti na lokalni ravni.

Prostovoljci bodo pomagali pri terenskem delu, opazovanju in beleženju poteka kampanj in volitev, s pridobivanjem in posredovanjem podatkov in referenčnega gradiva (fotografij, video posnetkov, volilnih materialov, posnetkov zaslona, podatkov o shodih, itd.). Pred pričetkom dela bo Društvo TI Slovenia izvedlo usposabljanje za delo.

Pogoj za prijavo sta neodvisnost in politična nevtralnost, nepripadnost politični skupini, ter nesodelovanje pri volilnih ali predvolilnih opravilih.

Prijave so možne do vključno 5. 9. 2022 na info@transparency.si. !!!Rok je podaljšan do zasdbe mest!!!

Več o pozivu: Poziv prostovoljcem za spremljanje lokalnih volitev 2022 | TI Slovenia (transparency.si).

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Oddelek za umetnostno zgodovino

Tečaj Italijanščina skozi umetnostno zgodovino

Knjižnica v torek, 4. 10. 2022