Razpis za mladinsko delegatko oz. mladinskega delegata pri Organizaciji združenih narodov

Mladinski svet Slovenije (MSS) je objavil razpis za novo mladinsko delegatko oz. mladinskega delegata pri Organizaciji združenih narodov (OZN). MSS na ta način že deseto leto zapored vključuje mlade v globalne razsežnosti mladinskega delovanja, spremljanja in izvajanja aktivnosti za uresničevanje ciljev trajnostnega razvoja, ki so bili sprejeti v okviru Agende 2030 za trajnostni razvoj. Tekom zadnjih desetih let so se mladinski delegati udeležili zasedanj komisij za človekove pravice v Ženevi in nagovorili 3. odbor Generalne skupščine OZN, udeležili so se številnih konferenc po Evropi in doma.

Vabljeni na Informativni dan, ki bo 27. februarja.

Povezava do prijave na informativni dan
Povezava do razpisa

Več informacij: borut.cigale@mss.si

Oddelek za arheologijo