Razpis za priznanja ŠSFF 2023

Študentski svet Filozofske fakultete je na 7. redni seji, dne 26. 6. 2023, razpisal postopek zbiranja predlogov za prejemnike priznanj ŠSFF, in sicer za:
• priznanje za nadpovprečno uspešno pedagoško delo,
• priznanje za udejstvovanje na področju Študentskega organiziranja in obštudijskih dejavnosti,
• priznanje za študijske dosežke,
• priznanje za posebne dosežke,
• priznanje za nadpovprečno strokovno delo.
Prejemnike priznanj lahko predlaga kateri koli študent FF UL, prav tako pa dekan, prodekani, tajnica fakultete in predstojniki oddelkov.
Predlog s pisno obrazložitvijo pošljite po pošti na naslov: Filozofska fakulteta UL, Študentski svet, Komisija za priznanja, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana s pripisom PRIZNANJA ŠSFF ali po elektronski pošti, z zadevo PRIZNANJA ŠSFF.
Rok za oddajo predlogov je 31. 8. 2023. Podeljevanje priznanj ŠSFF ureja Pravilnik o podelje-vanju priznanj ŠSFF, ki ga najdete na spletni strani.

Razpis za priznanja ŠSFF 2023

Oddelek za arheologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto 15. 4. 2024

Sprememba GU Maja Malec