Razpisi Fundacije Študentski tolar v sodelovanju s Škisovo tržnico 2022 za pomoč študentom v stiski

Namen poziva Fundacije Študentski tolar, ustanove ŠOU v Ljubljani, ki je nastal kot del sodelovanja z Zvezo ŠKIS pri izvedbi Škisove tržnice v letu 2022, je reševanje trenutne socialne stiske študentov.

Cilj poziva je dodelitev nepovratne denarne pomoči prosilcem, ki izpolnjujejo pogoje in merila iz tega poziva in so na njem izbrani ter s tem prispevati k zmanjšanju izgube dohodka študentov v stiski.

Predmet poziva je dodelitev nepovratne denarne pomoči študentom v socialni stiski, in sicer v višini 200 ali 300 €.

Rok za predložitev vlog je do vključno 30. 6. 2022 (velja poštni žig) oz. najkasneje do porabe sredstev po tem pozivu.

Vse informacije o pogojih za prijavo na razpis, obveznih prilogah in izbirnem postopku, najdete v razpisu. Prijavni obrazec najdete tu.

Za študente v stiski, ki imajo status študenta na eni izmed članic Univerze v Ljubljani, so odprti še naslednje razpisi:

- subvencionirani jezikovni tečaji (več kot 50 različnih jezikov in stopenj po ceni 30€)

- subvencionirani strokovni tečaji (tečaj slovenskega znakovnega jezika, mala vrata retorike, kreativno pisanje, asertivnost - trening samozavesti, desetprstno slepo tipkanje)

- brezplačno lektoriranje diplomskih in magistrskih nalog

- brezplačne vstopnice za ogled predstav v SNG Drama Ljubljana

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Jana Kalin - govorile ure

tajništvo - uradne ure (4. do 8. 6. 2022)

ŠTUDIJSKI OBISK: Between Memory and Oblivion, Stara Gradiška 1942-2022

Oddelek za muzikologijo

Oddelčno tajništvo - uradne ure (4.7. - 8.7.)

Oddelčno tajništvo - uradne ure (4. 7. – 8. 7. 2022)

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Študentski svet FF

Razpis za priznanja Študentskega sveta Filozofske fakultete

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (4. 7. – 8. 7. 2022)