Oddelek za azijske študije

Spletni simpozij: Vzhodna Azija: Pandemija COVID, etika globalnega humanizma in usoda kulturnih dediščin

Članice in člani Oddelka za azijske študije Filozofske fakultete in programske skupine Azijski jeziki in kulture organizirajo simpozij z naslovom Vzhodna Azija: Pandemija COVID, etika globalnega humanizma in usoda kulturnih dediščin. S simpozijem, ki bo potekal v soorganizaciji Raziskovalnega centra za Vzhodno Azijo (EARL), bodo obeležili četrt stoletja obstoja Oddelka za azijske študije na Filozofski fakulteti UL.

Zaradi pandemije COVID-19 bo simpozij potekal v spletni obliki, in sicer na obroke, torej vsak petek od 26. februarja do 2. aprila 2021.

Več o dogodku tu.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za psihologijo

Knjižnica Oddelka za psihologijo išče novo/-ega demonstratorko/-ja