Uradna oblika komuniciranja na FF

URADNA OBLIKA KOMUNICIRANJA S ŠTUDENTI IN ŠTUDENTKAMI NA FILOZOFSKI FAKULTETI

Od izpolnitve vpisnega lista dalje komunikacija s študenti in študentkami na Filozofski fakulteti poteka izključno prek študentovega oz. študentkinega elektronskega naslova digitalne identitete UL, ki se kreira s prevzemom digitalne identitete UL in ima obliko ab1234@student.uni-lj.si(številk je lahko tudi več).

Navedeni elektronski naslov so študenti in študentke dolžni/-e uporabljati. Prijava je mogoča le z digitalno identiteto UL, torej uporabniškim imenom in geslom, ki ga uporabljajo za vstop v študijski informacijskih sistem VIS FF. Postopek za prevzem digitalne identitete je opisan na spletni strani: https://id.uni-lj.si/Vse informacije za prevzem digitalne identitete in morebitnih težav pri tem imate tudi na vstopni strani vašega študijskega informacijskega sistema VIS.

POZIVAMO VAS, DA ZGORAJ NAVEDENI ELEKTRONSKI NASLOV REDNO UPORABLJATE, DA BOSTE PRAVOČASNO OBVEŠČENI O VSEH RELEVANTNIH ZADEVAH.

Literarni večer v Centru za poezijo Tomaža Šalamuna (16. 5. 2024)

Sprememba GU Simon Kušar

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Interni razpis za oddajo predlogov za podelitev Šumijevih priznanj