Vabljeni, da postanete prostovoljci na Zavodu MISSS!

Na Zavodu MISSS izvajajo prostovoljno delo za druženje z otroki in mladostniki od leta 1988. Študentje/praktikantje se lahko vključijo v program Dnevnega centra za otroke in mladostnike Skupaj v skupnosti. Delo v dnevnem centru poteka v obliki individualnega (druženje, nudenje podpore, učna pomoč …) ali skupinskega dela (pomoč pri pripravi in izvedbi delavnic, druženje z otroci, družabne igre …). 23. in 24. oktobra bodo organizirali usposabljanje, kjer bodo prostovoljci/študentje na praksi pridobili potrebna znanja in informacije za delo v dnevnem centru. Prav tako mesečno organizirajo skupinske mentorske sestanke za prostovoljce ter individualne sestanke po dogovoru.

Če vam je delo z mladimi v veselje ali izziv, bi radi pridobili več izkušenj pri delu z mladimi ali pa se preizkusili, če vam tovrstno delo ustreza, ste lepo vabljeni.

Več informacij o zavodu in njihovem dnevnem centru lahko najdete na Facebook strani: Dnevni center Skupaj v skupnosti.

Opis programa
Letak

Generalni direktorat za prevajanje ponuja več kot 80 mest zaopravljanje prakse.

Volitve v Študentski svet Filozofske fakultete 2024 - 2025

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto (16. in 17. 10. 2024)