Venice International University in Erasmus+

Pozdravljeni,

vabimo vas k prijavi na razpis za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa Erasmus+ v študijskem letu 2022/2023.

Sredstva v okviru razpisa lahko koristite tudi za opravljanje izmenjave oz. sofinanciranje študijske mobilnosti za udeležbo na programu Globalizacij, ki poteka pod okriljem Venice International University (VIU). V konzorcij VIU je trenutno vključenih 20 univerz iz 15 držav in 4 kontinentov, tudi UL.

Program Globalizacij združuje nadarjene in motivirane študente in študentke 1. in 2. stopnje bolonjskega študija z univerz članic VIU. Semestrski študij poteka v večkulturnem, mednarodnem in interdisciplinarnem okolju v Benetkah, na otoku San Servolo. Je odlična odskočna deska za kritično delo v heterogenih skupinah, ustvarjalno sprejemanje novih idej in grajenje mednarodnih stikov za razvoj kariernih poti v znanosti, diplomaciji, nevladnih organizacijah in ostalih kreativnih poklicih. Prijavo na razpis za pridobitev sredstev je potrebno izpolniti v skladu z navodili članice (akademije / fakultete), na katero ste vpisani, do datuma, ki ga določi članica. Več informacij lahko dobite pri kontaktnih osebah za program Erasmus+ na članici ter na spletni strani www.uni-lj.si/mednarodno_sodelovanje_in_izmenjave/erasmus_plus_mobilnost_studentov_za_studij.

Prav tako je odprt tudi razpis za kratkoročno mobilnost doktorskih študentov z namenom študija in/ali prakse v okviru programa Erasmus+ v študijskem letu 2021/2022. Sredstva v okviru razpisa je možno koristiti za udeležbo na doktorski akademiji in seminarjih VIU. Prijavo na razpis je potrebno oddati na članici, na katero ste vpisani. Več informacij o razpisu lahko najdete na www.uni-lj.si/mednarodno_sodelovanje_in_izmenjave/erasmus_kratkotrajne_mobilnosti_doktorskih_studentov/razpisi.

Pred prijavo na posamezno aktivnost VIU je potrebno obvestiti Erasmus koordinatorja na članici, na katero ste vpisani in kontaktno osebo na rektoratu na e-naslov katja.cerar@uni-lj.si (pred izpolnitvijo prijavnice za udeležbo je potrebna nominacija s strani Univerze).

Več informacij o VIU lahko najdete na www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu in www.univiu.org ter v priloženi predstavitveni brošuri (prilagamo tudi povezave na vtise udeležencevposnetek predstavitve aktivnosti VIU ter promocijski video VIU).

Za dodatne informacije in pojasnila lahko pišete na e-naslov katja.cerar@uni-lj.si.

asist. dr. A. Šporčič

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)